До Дня Збройних Сил України – прем’єра зворушливої пісні від проекту #ПісніВійни

12/05/2016 - 14:20

Сингл «Щастя – коли ти не йдеш на війну» розповідає історію сім’ї українського воїна Тараса Гривула.

Пісня «Щастя – коли ти не йдеш на війну» - п’ятий сингл у рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни. Автором слів пісні є Оксана Гривул – дружина воїна АТО Тараса Гривула: жінка написала зворушливого вірша у той період, коли чекала чоловіка із фронту. На музику поетичні рядки поклала композитор та співачка Ірина Доля. Вона ж виступила і однією з виконавиць пісні, а другою половиною дуету стала десантниця Ірина Красота (80-та окрема десантно-штурмова бригада). Прем’єру цього жіночого синглу у рамках проекту #ПісніВійни приурочено до Дня Збройних Сил України (6 грудня Збройні Сили України відзначають своє 25-річчя).

    У вірші «Щастя – коли ти не йдеш на війну» Оксана Гривул поділилася сокровенними переживаннями - історією власної сім’ї. Чоловік жінки, 39-річний Тарас Гривул, воював в АТО у 2014-2015 роках. На фронті Тарас був артилеристом, заступником командира мінометної батареї. Після повернення з війни чоловік пішов на контрактну службу у Збройні Сили України. А ще Тарас – професійний бандурист, є членом Національної спілки кобзарів України. У рамках проекту #ПісніВійни він є одним із виконавців пісні «Дорога на схід», яку співають п’ятеро бійців АТО.

«Пісня «Щастя - коли ти не йдеш на війну» - про долю жінки, яка чекає… - зауважує Ірина Доля - співачка, композитор і виконавиця пісні. – Війна на сході України торкнулася мільйонів жіночих сердець, тож ця пісня - присвята усім дружинам воїнів».  

     Чуттєвий вальс при створенні відеоряду до пісні «Щастя - коли ти не йдеш на війну» станцювали Олександра Момот і Юрій Гринчук – танцюристи відомого балету Ірини Мазур «Життя».

     До кінця 2016 року у рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни ще відбудеться прем’єра пісні «Молитва на Різдво» у виконанні її автора, нацгвардійця, барда Зиновія Медюха, співачки Оксани Мухи та відомого акапельного гурту – вокальної формації «Піккардійська Терція». А у 2017-му світ побачить альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько 15-ти сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та виконаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими артистами.           

Переглянути відео «Щастя - коли ти не йдеш на війну» можна тут:

http://pisni-vijny.org.ua/video/201612/pisniviyni-irina-krasota-irina-dolya-shchastya-koli-ti-ne-ydesh-viynu

Послухати пісню «Щастя - коли ти не йдеш на війну» можна тут:

http://pisni-vijny.org.ua/songs