Військовий льотчик і українська співачка зі США записали пісню про мирний час

01/31/2017 - 14:30

Перша у 2017 році прем`єра від проекту #ПісніВійни - пісня «Настане мирний час» у виконанні Сергія Тітаренка та Анички.

Пісня «Настане мирний час» - уже сьомий сингл у рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, який триває в Україні. Автором слів до пісні є військовий льотчик, ветеран АТО Сергій Тітаренко, а музику створила українська співачка Аничка (Аничка Чеберенчик), яка останні десять років живе у США. Вони ж і виконали пісню у дуеті, запис якого було здійснено на студії Jenny Records у Львові. 

Сергій Тітаренко з перших днів брав участь в Антитерористичній операції. Коли розпочалися бойові дії на сході України, військовий льотчик проходив службу у 16-ій бригаді армійської авіації Збройних Сил України. Його вертоліт Мі-24 був збитий під Слов’янськом ракетою зі сторони бойовиків у червні 2014-го. Палаючий борт упав з висоти ста метрів… Сергій Тітаренко і його побратим дивом вижили, але отримали дуже важкі травми. Боєць переніс складні операції на хребті – в Україні та Німеччині, потім пройшов реабілітацію у США.

Пісня «Настане мирний час» - це своєрідне нагадування усім тим, хто забуває, що в Україні йде війна, - каже автор слів і виконавець пісні, воїн Сергій Тітаренко. – І не просто нагадування, а прохання не здаватися, не опускати руки і робити все можливе задля нашої перемоги, яка неодмінно настане, адже, як співаємо з Аничкою, «бо з нами Бог, бо з нами Україна». 

Аничка – не тільки співачка, а й волонтер. За останні три роки вона активно гастролювала містами США із благодійними концертами у підтримку поранених бійців АТО. Дала за океаном десятки концертів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад 100 тисяч доларів. Благодійні концерти співачка продовжує давати у Штатах і в ці дні. До речі, одним із бійців, яким вона допомогла, був і Сергій Тітаренко.

Коли передавала гроші на реабілітацію Сергія, я й подумати не могла, що через якийсь час ми з ним заспіваємо дуетом, - розповідає Аничка. – І тут – проект #ПісніВійни, завдяки якому здійснилася одна із мрій Сергія – його вірш став піснею.    

Восени 2017-го світ побачить альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько 15-ти сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та записаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими артистами. Раніше у рамках проекту уже вийшли дуети воїнів-авторів із вокальною формацією «Піккардійська Терція», лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм «Фомою» Фоменко із групи «Мандри», співачками Оксаною Мухою та Іриною Долею. Попереду – записи пісень у співпраці із лідером гурту «Kozak System» Іваном Леньо, Віктором Винником із групи «Мері», співаком Тарасом Гавриком…                 

Фото: Маркіян Лисейко.

 

Переглянути відео «Настане мирний час» (при монтажі використано ексклюзивні кадри, надані  Центральною телерадіостудією Міністерства Оборони України) можна тут:

http://pisni-vijny.org.ua/video/201701/pisniviyni-sergiy-titarenko-anichka-nastane-mirniy-chas

Послухати пісню «Настане мирний час» можна тут:

http://pisni-vijny.org.ua/songs